Telefon ile Sipariş Vermek İster Misiniz? 0530 945 70 27

Hakkımızda

1980 yılında ABD’de başladığı yürüyüşünde bilimin rehberliğinde gün geçtikçe gelişerek dünyanın dört bir yanına yayılan Herbalife, günümüze geldiğimizde hisseleri New York Borsasında işlem gören kocaman bir organizasyon halini almıştır. Doğrudan satış konusunda dünya devleri arasındaki yerini alan ve kilo kontrolü, takviye edici gıdalar ile kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’ın üzerinde ülkede gerçekleştiren Herbalife doğal ve sağlık yaşam alışkanlıkları edinmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi konumundadır.

Kaliteli Hizmet Politikası

Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998 tarihinde start veren Herbalife, hizmet politikasının odak noktasına bilimi yerleştirmektedir. Bu doğrultuda Herbalife iç ve dış beslenme ürünleri, Herbalife Beslenme Emstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’nda yer alan Nobel Ödülü sahibi bilim insanlarının yürütmüş olduğu ortak çalışmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Geliştirilen ürünler, yapılan klinik çalışmalarla test edilip insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmadığı kanıtlandıktan sonra sizlere ulaşmaktadır.

Doğrudan satış yoluyla ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunan Herbalife, dinamik satış ağı, kurduğu kusursuz sistem ve her biri sağlıklı yaşam için kritik öneme haiz muhteşem ürünleri ile faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de yaşam kalitenizi yükseltebilmeniz noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.
İDEAL KİLONUZDA MISINIZ?
Boyunuz : Cm
Kilonuz : Kg
Yaşınız :
Cinsiyetiniz :
İdeal Kilonuz : Kg
Fark : Kg
Beden Kitle İndeksi (BKİ) kilonuzun sağlıklı sınırlar içerisinde kalıp kalmadığını ölçme yöntemidir.