Herbalife Distribütörü

Doğal ve bitkisel beslenme deyince dünya çapında akla gelen ilk isimlerden olan Herbalife, 1980’den itibaren ABD’de, 1998’den bu yana Türkiye’de doğrudan satış yöntemiyle müşterileriyle buluşmaktadır. Herbalife’ın kusursuz bir şekilde işlettiği doğrudan satış, bir yandan doğal beslenme ve bitkisel kişisel bakım ürünlerinin süratli bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlarken diğer yandan bu konuda kazanç elde etmek isteyenler çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Temel itibariyle Herbalife ürünlerinin tüketicilerin kendi ev ya da işyerlerinde veya perakende satış mağazası olmayan bir yerde tanıtılarak satılması olan herbalife distribütörü sistemi, pek çok açıdan günümüz çalışma alışkanlıklarından çok daha avantajlıdır.

Herbalife Ailesi Sizi Çağırıyor

Herbalife’ın 90’ın üzerinde ülkede kurmuş olduğu mükemmel sistemin bir parçası olduğunuzda hem çalışma saatlerinizi hem de çalışma şartlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz; yani bir anlamda kendi işinizin patronu olursunuz. Bunu yaparken Herbalife markasının güvenini her an yanınızda hissederek gelişmiş bir müşteri ağına ulaşma olanağı yakalarsınız ve uzun vadede oldukça sağlam bir müşteri portföyüne ulaşırsınız. Peki, tüm bunları gerçekleştirmek, herbalife distribütörü olmak için yapmanız gerekenler nelerdir, bu konuda hangi aşamalardan geçmeniz lazım gelmektedir.

Herbalife ailesinin bir parçası olabilmek için öncelikli olarak Herbalife Üye Paketi almanız gerekmektedir. Söz konusu üye paketinde sizlere yardımcı olacak bütün malzemeler ve Üyelik Başvuru Formu yer almaktadır. Bu formu doldurup nüfus cüzdanı fotokopinizle birlikte form da belirtilmiş olan adrese posta yoluyla gönderdiğinizde üyelik prosedürleriniz değerlendirmeye alınmış olacaktır. Yapılan değerlendirmelerin ardından üyeliğiniz aktive edildiğinde ihtiyacınız olan bütün danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden sonuna kadar yararlanabileceksiniz.

Herbalife’ın Kazançlı Evreni

Yukarıda da altını çizdiğimiz üzere herbalife distribütörü sisteminin en cazip noktaları; üyelerin ister yarı zamanlı ister tam zamanlı olarak seçebileceği esnek çalışma şartları ve yapılacak satışlar yoluyla hemen kazanç sağlanabilmesidir. Bununla beraber Herbalife ürünlerini her gün milyonlarca insanın tüketmektedir; dolayısıyla sistemin tıkır tıkır işlediği bir makinenin parçası olma fikri son derece caziptir. Bütün bu bileşenleri alt alta eklediğimizde ortaya herkes için fazlasıyla kazançlı, mükemmel bir şekilde oluşturulmuş, hiçbir açığı bulunmayan bir sistem çıkmaktadır.
İDEAL KİLONUZDA MISINIZ?
Boyunuz : Cm
Kilonuz : Kg
Yaşınız :
Cinsiyetiniz :
İdeal Kilonuz : Kg
Fark : Kg
Beden Kitle İndeksi (BKİ) kilonuzun sağlıklı sınırlar içerisinde kalıp kalmadığını ölçme yöntemidir.