Herbalife Kilo Kontrolü

1980 yılında Amerika’da kurulan ve yıllar içinde göstermiş olduğu gelişimle dünyanın en büyük doğrudan satış yapan şirketleri arasına girmeyi başaran Herbalife, hizmet perspektifinin en önemli bölümlerinden birisini kilo kontrol programları oluşturmaktadır. herbalife kilo kontrolü programları aşağıda ayrıntılı olarak ele alacağımız şekilde sadece fazla kiloları kontrol altına almaya yönelik değildir; çift yönlü bir mekanizmadır.

Aşağı Kilo Kontrolü

Herbalife beslenme programları arasında her dönem en önemli, en fazla talep edilen ve en fazla ilgi gören programlar arasında yer alan aşağı kilo kontrol programı esas itibariyle mevcut vücut ağırlığı, boyuna nazaran fazla olan kimselere yönelik olarak uygulanmaktadır. Daha açık konuşmak gerekirse fazla kilolarınızdan şikâyetçiyseniz ve söz konusu kilolar hem sağlık açısından hem de görünüm bakımından sizleri rahatsız ediyorsa bu konudaki problemlerinize Herbalife aşağı kilo kontrol programlarıyla çare bulabileceksiniz.

Aşağı kilo kontrol programlarına başlamadan önce temel kural, kendinize hedef belirlemeniz; yani kaç kilo aşağı kontrol yapmak istediğinizi tespit etmenizdir. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey; Herbalife ürünleri ile minimum kaloriyle optimum beslenmeyi sağlamaktır. Bu doğrultuda aşağı kontrol programı ile vücudunuz için gerekli olan tüm besin takviyelerini, vitamin, protein, karbonhidrat ve minerali alırken düşük kalorili beslenme sağlayacaksınız. herbalife kilo kontrolü konusunda sizlere Herbalife güvencesiyle alacağınız:

  • F1 Besleyici Shake Karışım,
  • Vitamin ve Mineral Tablet,
  • Bitkisel Lif Tablet,
  • Bitkisel Konsantre Çay,
  • Herbalaloe İçeceği yardımcı olacaktır.

Yukarı Kilo Kontrolü

Kilo kontrolü dendiğinde hemen herkesin aklına vücut ağırlığının boya göre oranının fazla olması durumu; yani fazla kilolu olma hali gelir; fakat nasıl ki fazla kilolar, insanların sevmediği ve hoşlarına gitmeyen bir şey ise olması gerekenden daha eksik kilo da, gerek sağlık ve enerji, gerekse görünüm açısından istenmeyen bir durumdur. Herbalife beslenme programları içerisinde en fazla rağbet gören programlardan birisi olan yukarı kilo kontrol desteği ile bu türden problemlerinize kesin çözümler bulabilirsiniz. Peki, herbalife kilo kontrolü bağlamında bu program nedir ve ne şekilde uygulanmaktadır?

Genellikle gündelik hayat içerisinde aktif bir yaşam tarzına sahip, sağlıklı ve dengeli beslenmeye zaman ayırma noktasında eksiklikleri bulunan kimselerin mustarip olduğu eksik kilo problemi, temel itibariyle alınan kalori ve besinin az; yakılan kalorinin fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlamda yukarı kilo kontrol programı, bu türden yapıya sahip kimselerin beslenmelerini düzenleyerek fazla protein ve kalori almalarını sağlamaya yönelik bir uygulamadır. Bununla birlikte şunu da net bir şekilde ifade edelim ki, kiloyu yukarıya çekmek, aşağı kilo yapmaktan çok daha zor ve sabır isteyen bir durumdur.

Bilinenin aksine olması gerektiği şekilde kiloyu yukarı çıkarmak yağ veya karbonhidratla değil; protein ve vitaminle olur; dolayısıyla yukarı herbalife kilo kontrolü programının temelinde protein bulunmaktadır. Bunun için Herbalife’ın:

  • F1 Besleyici Shake Karışım,
  • Bitkisel Lif Tablet,
  • Vitamin ve Mineral Tablet,
  • Herbal Aloe Konsantre İçecek ve
  • Herbalifeline Omega 3 ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.İDEAL KİLONUZDA MISINIZ?
Boyunuz : Cm
Kilonuz : Kg
Yaşınız :
Cinsiyetiniz :
İdeal Kilonuz : Kg
Fark : Kg
Beden Kitle İndeksi (BKİ) kilonuzun sağlıklı sınırlar içerisinde kalıp kalmadığını ölçme yöntemidir.